Відеоролик в подарунок для улюбленого вчителя на випускний

выпускной

Випускний - свято особливе. Яскравий, відчайдушний, галасливий і в той же час зворушливий і в чомусь навіть сумний. Адже у хлопців закінчується великий і значимий етап в житті, а вчителі та вихователі прощаються зі своїми улюбленими вихованцями.

Напередодні випускного батьки і самі випускники збиваються з ніг у пошуках ідеального подарунка для свого вчителя або вихователя. Але висловити всю любов і вдячність за роки, проведені разом в дитячому садку або в школі, звичайним - навіть дуже дорогим! - подарунком просто неможливо.

За роки навчання у вас напевно накопичилося безліч приємних спогадів. Це і спільні поїздки, і посиденьки в класі, і кумедні випадки на уроках і перервах, і перші успіхи в творчості ... Все, що разом пережили випускники та їх улюблений учитель. Так чому б не створити з цих спогадів єдиний в своєму роді подарунків - відеопривітання? Адже емоції і спогади, які ви вкладете в нього, - це найкращий подарунок, який тільки можна придумати!

Що можна включити в ваше відео до випускного? Фотографії та відео, зібрані випускниками та їх батьками за роки навчання. Спеціально зняті відео-спогади учнів - адже кожному є, про що розповісти і чим поділитися! А можна подарувати цілий фільм зі своїм сюжетом або креативне відеопривітання. Взяти участь в зйомках зможуть всі учні класу!

А монтажери V-Screen.ru зроблять з ваших фотографій єдине слайд-шоу або з'єднають «шматочки» відео в єдиний фільм. І навіть через багато років учитель, дивлячись на обличчя своїх вихованців і слухаючи їхні голоси, кожен раз буде згадувати про випуск-2017 і своїх улюблених учнях!

Подарувати своє відео можна на звичайному носії - диску або флешці. А для тих, хто хоче зробити на вчителя незабутнє впечателеніе, оптимальним варіантом буде відеолистівки: спеціальний гаджет, призначений якраз для таких відеоподарков.

видеооткрытка

відеолистівки складається з обкладинки з індивідуальним дизайном і вбудованого екрану діагоналлю 4,3 дюйма (приблизно як у звичайного смартфона) або 7 дюймів (як невеликий планшет). І у неї є кілька переваг перед звичайними дисками і флешками:

  • По-перше, відеолистівки не вимагає ніяких додаткових пристроїв або перехідників: учитель зможе подивитися відео або показати його своїм близьким в будь-який момент і в будь-якому місці. | || 88
  • Во-вторых, она очень проста в обращении: видеооткрытка начинает воспроизводить видео или слайд-шоу сразу после того, как ее открыли. Управлять изображениями и файлами можно с помощью пяти простых кнопок (перемотка вперед/назад, прибавление/убавление звука, пауза). С этим гаджетом легко справится и молодой учитель информатики, и пожилая учительница, которая не слишком ладит с современной техникой. Заряжать открытку можно от сети или от компьютера.
  • По-третє, ми вручну створюємо дизайн для кожної відеолистівки. Ви можете вибрати оформлення обкладинки з нашого каталогу (зверніть увагу на розділ «Подарунок на випускний»). А можете замовити у наших майстрів індивідуальний макет: колаж з ваших фотографій або ефектний дизайн, створений спеціально для вашого вчителя.

Приємним доповненням до всіх інших плюсів відеолистівки стане її вартість. В середньому , відеолистівки потягне на скромні 200-300 рублів з людини, окремо монтаж відеопривітання вийде ще дешевше. Вона не дуже збільшить «випускний бюджет», зате принесе масу приємних емоцій і самих випускників, і їх учителю! || | 99

Схожі статті

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

@ 2018 100darov.com.ua