Що подарувати начальнику на день народження?

подарок начальнику на день рождения Мабуть ніхто не стане заперечувати, що отримувати подарунки - процес в усіх відношеннях приємний і цікавий. Однак і їх пошук, і вручення може стати не менш захоплюючим заняттям, якщо підійти до нього з деякою часткою фантазії і креативу. Звичайно, для того щоб подарунок «прийшовся до двору» потрібно знати характер і переваги людини, якій він адресований. І якщо у випадку з поздоровленням друзів і близьких зазвичай особливих проблем не виникає , то вибрати подарунок начальнику на день народження - завдання набагато більш серйозна і відповідальна.

У більшості випадків вибір відповідного презенту для «улюбленого боса» - справжнє випробування для його працьовитих і відповідальних підлеглих. Дійсно, тут потрібно не перестаратися, адже подарунок з натяком на явне обожнювання з боку колективу може виглядати як лестощі і бажанням прислужитися, що явно не додасть їм «плюсів» в майбутньому, а спроба проявити дотепність може бути зустрінута невдоволенням і нерозумінням, що також не піде на користь колективу.

Загальні рекомендації по підбору презентів

подарок начальнику на день рождения-как угодить Для того, щоб «потрапити в точку» і догодити своєму керівнику доведеться чимало постаратися. А щоб придбаний спільними зусиллями подарунок директору на день народження був зустрінутий з радістю і позитивом, при його виборі варто враховувати наступні прості, але дієві рекомендації:

 • Презент повинен мати адресний характер, тобто враховувати особисті уподобання людини, якій він буде вручений. Тут також важливо уч ітивать індивідуальні особливості керівника: його вік, стать, наявність або відсутність почуття гумору та самоіронії і т.д .
 • Підбираючи подарунок директору, необхідно тверезо і об'єктивно оцінювати ваші ним стосунки і його ставлення до вас. Навряд чи він щось змінить в обстановці, що склалася, хоча, при вміло організованому привітанні, у вас буде шанс виділитися.
 • У всьому знати міру. Подарунок зовсім не обов'язково повинен бути дорогим - такий жест може бути витлумачений як явне, неприкрите підлабузництво. Причому, не тільки самим його одержувачем, а й товаришами по роботі, які не брали особисту участь у привітанні. Але і в протилежну сторону «скочуватися» теж не варто: занадто дешеві подарунки, так само, як і презенти з «натяками» і «жартами», зазвичай виглядають пішло і недоречно.

В цілому ж, з величезного різноманітності подарочно-сувенірної продукції, яка наповнює полиці сучасних магазинів, вибрати підходящий варіант досить просто. Умовно їх можна розділити на кілька окремих категорій.

Подарунки особистого характеру

подарок зятю на день рождения-удочка спиннинг Вибираючи подарунки даного типу необхідно добре знати свого керівника, взявши до уваги його особисті пристрасті, хобі, звички, особливості характеру.

Звернувши увагу на перераховані моменти, правильний вибір зробити зовсім нескладно. Наприклад, якщо ваш бос не уявляє життя без рибалки - він буде в захваті від врученого йому в день народження спінінга або інших рибальських снастей і пристосувань.

Людині, багато часу проводить за кермом, можна подарувати якусь сучасну автомобільну «примочку» типу навігатора або інших модних винаходів, що роблять життя автомобіліста більш зручним і комфортним.

Загалом, варіантів досить багато. Головне, не забувати про наведені вище рекомендації та дотримуватися субординації. Як правило, подарунки особистого характеру більш поширені в невеликих колективах, з досить близькими, дружніми відносинами і не вітаються в великих організаціях з солідним штатом.

Сувеніри з жартівливим підтекстом

подарок начальнику на день рождения-шуточный сувенир, медаль З розвитком інтернет торгівлі ця категорія сувенірної продукції придбала надзвичайна розмаїтість. Чого тільки не зустрінеш на сторінках спеціалізованих сайтів і прилавках сучасних супермаркетів, просто очі розбігаються від достатку «жартів» і «приколів» на будь-який смак.

Ось лише деякі з них:

 • Іменні медалі з гравіюванням. Гравіювання може бути різного роду: «Кращому начальнику», «Справедливому босові» і т.п. Такі дрібниці навряд чи можуть бути самостійним подарунком, зате вони прекрасно доповнять будь-який презент.
 • Статуетка у вигляді «Оскара». Цей варіант теж досить цікавий. Можна також придбати копію відбитка зірки з ім'ям улюбленого керівника за принципом аналогів із знаменитою голлівудською Алеї зірок;
 • Комплект доларів, прикрашених фотографією боса замість стандартної фотографії американських президентів. Чудовий подарунок для молодого, амбітного і з хорошим почуттям гумору начальника.
 • Жартівливі набори для туриста. Такі набори роблять з відповідними написами, що піднімають настрій і налаштовує на позитивний лад і т.д.

Вибираючи жартівливий і оригінальний подарунок для директора на день народження, необхідно пам'ятати про те, що кожна людина має своїм особливим почуттям гумору.

Так що, якщо ваш бос належить до числа веселунів і баляндрасників, які не становлять життя без жартів і анекдотів, він цілком може оцінити ваші старання і посміятися разом з вами. Якщо ж він ставиться до себе дуже стримано і серйозно, такий презент не проведе на нього належного враження, якби він був, хоч вершиною дизайнерської думки і креативу.

Універсальні варіанти

При наявності сумнівів з приводу дотепності і особистих пристрастей керівника, має сенс вибирати для нього більш нейтральні подарунки, які підходять для різних життєвих ситуацій. До даної категорії відносяться:

Книги

подарок начальнику на день рождения-книга Будь-якій людині, незалежно від віку і соціального стану, буде приємно отримати в подарунок гарну, цікаву книгу в якісному палітурці.

Очень выигрышно в этом плане выглядят подарочные наборы со специальными изданиями, посвященными культуре, хобби, истории и искусству.

Книгу у відповідній упаковці можна доповнити оригінально оформленими келихами або пам'ятними сувенірами.

Картини , сувеніри, ручна робота

подарок начальнику на день рождения-картина Вибираючи подарунки даного роду, варто проявляти в вус і почуття міри, уникаючи придбання дуже химерних, помпезних, вульгарних речей. Вручаючи «оленячі роги» навряд чи варто очікувати позитивної і позитивної реакції з боку навіть самого лояльного і демократичного боса.

Кращі варіанти з цієї категорії:

 • Картини, оформлені в старовинному стилі або портрет по фото. Замовляючи таку картину, варто зупинити свій вибір на більш стриманих і «класичних» варіантах. А ось портрети, де головний герой постає перед глядачами у вигляді царя, полководця або лицаря, краще залишити для подарунків друзям і товаришам по службі.
 • Глобуси, сувенірні моделі кораблів, колекційне зброя. Такий подарунок підійде для представників сильної статі, який любить що-небудь колекціонувати або прикрашати свій кабінет «дизайнерськими» штучками.
 • Панно, оригінальні свічники і вази, статуетки, дизайнерські вироби. Такі презенти будуть особливо доречні для привітання прекрасних дам-начальниць.
 • Ляльки ручної роботи, що копіюють зовнішність керівника. Вибираючи такі подарунки, зверніть особливу увагу на зовнішній вигляд ляльки, навряд чи ваш керівник зрадіє, побачивши себе з непропорційно великими руками або ногами, а керівникам жіночої статі не сподобаються кілька зайвих кілограмів на талії.

Подарунки з бізнес-тематикою

подарок начальнику на день рождения-сейф-книга Мабуть, найбільш безпрограшний варіант для успішного, серйозного і впевненого в собі керівника.

до цієї категорії відносяться: щоденники, портмоне, дипломати, письмове приладдя та інші атрибути ділового стилю. Чи вважаєте все це занадто нудним і банальним?

Зверніть увагу на більш креативні подарунки, такі, як:

 • Сейф, виконаний у вигляді книги;
 • Ювелірна флеш- карта і т.п.

Подарунки для розслаблення і релаксації

Так як будь-який керівник, незалежно від рангу і регалій, в першу чергу, все-таки звичайна людина, він повинен не тільки працювати, не шкодуючи сил на благо своєї компанії і колективу, а й відпочивати відповідним чином.

Вибравши подарунок з даної категорії, ви зможете зробити його відпочинок більш якісним, що підлогу ожітельним чином позначиться і на робочій обстановці.

коллекционный кофе Для цього необхідно придбати один з перерахованих варіантів:

 • Колекційні напої. Не обов'язково купувати спиртне, відмінним подарунком може бути гарне кави або чай. Не забувайте перед їх покупкою уточнити смакові пристрасті людини, якій вони будуть вручатися;
 • Акваріум або фонтан. Ваш презент стане справжньою окрасою кабінету, якщо при його виборі, ви врахуєте особливості його дизайну ;
 • Фотоколажі за участю всіх членів колективу на чолі з його керівником. Такий подарунок буде доречний, якщо ви працюєте в невеликій, згуртованому колективі.
 • Путівка на спа-курорт. Мабуть, цей презент зробить саме незабутнє враження на самого начальника і подарує чимало приємних хвилин його підлеглим, адже поки він (або вона) буде відпочивати в заморські країни, вони також зможуть трохи розслабитися. Головне, при цьому враховувати смаки боса і особливості його графіка.

Якщо ви хочете здивувати свого начальника по-справжньому оригінальним і незвичайним подарунком, зробіть його своїми руками, як в цьому відео.

одним словом, проаналізувавши всі можливі варіанти і проявивши малу частку фантазії і креативу, можна перетворити день народження начальника на справжнє свято, забезпечивши його (і себе) зарядом позитиву і гарного настрою, що обов'язково позначиться на зміцненні відносин в робочому колективі і зробить його більш дружним і згуртованим .

Схожі статті

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

@ 2018 100darov.com.ua